Justyna0016

Na klocek o masie 10 kg znajdujący się na poziomym torze działa pozioma ziła 100N. Z jakim przyspieszeniem będzie poruszał się klocek, jeżeli współczynnik tarcia wynosi 0.2

+0 pkt.
Odpowiedz

Odpowiedzi: 2

about 16 years ago

m=10kg F=100N u=0,2 ma=F-T T=mgu a=100-10*10*0,2/10=100-20/10=80/10=8m/s^2

Hargen

Expert Odpowiedzi: 757 0 people got help
about 16 years ago

m=10kg F=100N u=0,2 ma=F-T T=mgu a=100-10*10*0,2/10=100-20/10=80/10=8m/s^2

lukasz1234567

Intermediate Odpowiedzi: 83 0 people got help

Najnowsze pytania w kategorii Fizyka

Ładuj więcej