bartek19961996

mam napisać list: który Dominik napisał do swej byłej wychowawczyni ze szkoły podstawowej. On jest w gimnazjum napisal list do swej bylej wychowawczyni z podstawowki ona napisala mu odp. a ja mam napisać ten list ktory on napisał do niej w tym liscie pisal : -że mu trudno -sa w jego klasie jacys krzykacze( ci co sie drą)

+0 pkt.
Odpowiedz

Odpowiedzi: 3

about 12 years ago

DROGA PANI! MIJSCOWOŚĆ I DATA. Na wstępie gorąco i serdecznie Panią pozdrawiam. Postanowiłem do Pani napisać,ponieważ nie mogłem odwiedzić podczas wakacji,jakoś zawsze się mijaliśmy.Ja byłem w domu,a Pani na wczasach i odwrotnie,ale przyżekłem sobie,że lis napiszę,a on napewno się nie minie. Jak Pani wie chodzę do gimnazjum,to jeszcze nic nie mówi,jest fajnie,mam nowych przyjaciół i bardzo na poziomie ,tworzymy zgraną grupę.Chodzę na zajęcia judo,kółko plastyczne,tak jak w podstawówce.Oceny mam nie najgorsze i wszystko byłoby dobrze,gdyby nie pewna grupka kolesi w mojej klasie.Oni dadzą radę każdemu,oni tak krzyczą,rozmawiają swoją gwarą,że czasami uszy zatykać.Jest mi wtedy trudno,gdy przypomnę sobie podstawówkę i Panią,miłą,opanowaną i zawsze uśmiechniętą.Chciałbym,żeby wróciły tamte czasy,czasy,gdy Pani była moją wychowawczynią. Myślę,że moi koledzy dorosną i zrozumieją,że nie każdemu ich zachowanie odpowiada. Pozdrawiam----wychowanek z podstawówki Dominik.

Ewcia58

Expert Odpowiedzi: 3126 0 people got help
about 12 years ago

bardzo prosze o napisanie listu na temat podanie o prace :D dam 6

agent007_to_ja3

Newbie Odpowiedzi: 5 0 people got help
about 12 years ago

Bochnia, dnia 10.08.08r. Jan Kowalski ul. Kolejowa 15/36 00- 810 Warszawa tel. (0-22) 344-27-11 Dyrektor Gimnazjum nr 2 w Bochni Zwracam się z uprzejmą prośbą o zatrudnienie mnie w/ w szkole w charakterze nauczyciela geografii. Prośbę swą motywuję tym, iż w czerwcu 2007 roku ukończę wyższe studia magisterskie z geografii z przygotowaniem pedagogicznym. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Z poważaniem Jan Kowalski Załączniki: 1. Życiorys zawodowy 2. Kwestionariusz osobowy

pawelinna123

Newbie Odpowiedzi: 1 0 people got help

Najnowsze pytania w kategorii Język Polski

Ładuj więcej